Konferencja „Energia w Gminie 2026–2030”
14 maja 2026 r. o godz. 09:00 w Parku Interior odbędzie się konferencja „Energia w Gminie 2026–2030”, poświęcona zagadnieniom związanym z transformacją energetyczną, odnawialnymi źródłami energii oraz zarządzaniem energią w jednostkach samorządu terytorialnego.
W programie wydarzenia przewidziano m.in.:
- prawo i obowiązki gmin,
- Nowosolski Klaster Energii,
- finansowanie OZE,
- OZE w budynkach użyteczności publicznej,
- zarządzanie energią i zielona transformacja,
- praktyczne rozwiązania,
- wymianę doświadczeń.
📅 Data: 14 maja 2026 r.
🕘 Godzina: 09:00
📍 Miejsce: Park Interior
Organizator: Gmina Nowa Sól-Miasto
W znalezieniu tego, czego szukasz może pomóć Ci nasza wyszukiwarka.