Konferencja „Energia w Gminie 2026–2030”

14 maja 2026 r. o godz. 09:00 w Parku Interior odbędzie się konferencja „Energia w Gminie 2026–2030”, poświęcona zagadnieniom związanym z transformacją energetyczną, odnawialnymi źródłami energii oraz zarządzaniem energią w jednostkach samorządu terytorialnego.

W programie wydarzenia przewidziano m.in.:

  • prawo i obowiązki gmin,
  • Nowosolski Klaster Energii,
  • finansowanie OZE,
  • OZE w budynkach użyteczności publicznej,
  • zarządzanie energią i zielona transformacja,
  • praktyczne rozwiązania,
  • wymianę doświadczeń.

📅 Data: 14 maja 2026 r.
🕘 Godzina: 09:00
📍 Miejsce: Park Interior

Organizator: Gmina Nowa Sól-Miasto

–> PLAN KONFERENCJI

poprzedni wpis
Jak zapisać się do Industry4Future?

następny wpis
Konferencja „Energia w Gminie 2026–2030”

W znalezieniu tego, czego szukasz może pomóć Ci nasza wyszukiwarka.